Kontaktoplysninger

Hydac A/S                                           

Havretoften 5                                        

DK - 5550 Langeskov                             

Telefon: +45 702 702 99                      

Åbningstider:

Man-torsdag: 08:00-16:00, fredag: 08:00-15:30
                 

Hydac Servicenter

Service Hotline: +45 702 702 29

Åbningstider:

Man-torsdag: 07:00-15:00, fredag: 07:00-14:30

 

Direkte mail-adresser:

Salg@hydac.dk (til kunder, der ønsker at sende ordre eller forespørgsler til intern salg)

Service@hydac.dk (til kunder, der ønsker direkte dialog med serviceafdelingen)

Hybox@hydac.dk (til kunder, der ønsker at sende ordre eller forespørgsler på Hybox)

Finance@hydac.dk (til leverandører, der sender fakturaer elektronisk)

Purchase@hydac.dk (til leverandører, der ønsker direkte dialog med indkøbsafdelingen)

Kontoudtog@hydac.dk (til kontoudtog fra leverandører)

Job@hydac.dk (til uopfordrede ansøgere)

Hydac@hydac.dk (øvrige henvendelser)